SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Site Temizliği, Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği, Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği, Dezenfeksiyon Hizmeti, Avm Temizliği, Okul Temizliği, Cam Temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Genel Temizlik: Dolap içleri hariç banyo, mutfak, balkonlar dâhil tüm odaların temizliği kapsar

Detay Temizlik; Dolap içleri, duvarlar ve tüm odaların temizliğini kapsar.

Personellerimizin sigortaları firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ev temizlik hizmetlerimizde m2, genel temizlik-detay temizlik talebinize göre değişkenlik göstermektedir. İletişim kanallarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Referanslarımız; Çorlu Sarar, Çorlu Ds Damat, Çorlu Velimeşe OSB, Çorlu Trio Park, Çorlu Platin Konakları, Hüppe, Best Door, Csk Hırdavat, Çorlu Cankat, NTC Reklam, Beyaz Yemek, Genim Genel Gıda Malzemeleri, Nokta Endüstri, Formteks Tekstil, Ballıoğlu Business Center, Tunç Geri dönüşüm, Longoz Orman Ürünleri, Özel Telekom, Çağdaş Ofset, Toprak Ofset, Genç Mobilya, A&Z Bilgisayar, Çorlu Şekercioğlu, Çorlu  TT Sport House, Kayra Ticaret, Damla Baskı, Ganita Lojistik, Garanti Barter

İnşaat sonrası temizliklerimizde ekiplerimiz fizibilite çalışmalarından sonra zemin, parke ve yüzeylerin malzeme durumuna göre ürün ve ekipman organizasyonunu yapmaktadır. İnşaat sonrası temizliklerimizde;

-Kaercher buharlı makinalarımız ve özel ekipmanlarımızla özellikle camlar ve diğer yüzeylerdeki inşaat etiketlerinin iz bırakılmadan çıkarılması ve temizlenmesi konusunda titizlikle çalışmaktayız.

Tüm personellerimizin İSG eğitimleri verilmiştir.

Temizlik hizmetlerimizde Eczacıbaşı ve Lever Grubu ile çalışmaktayız.

Periyodik ev temizliği hizmeti vermekte olduğumuz müşterilerimiz için her zaman aynı temizlik personelini veya temizlik ekibini göndermekteyiz. Hastalık veya yıllık izin zamanlarında geçici olarak, güvenebileceğiniz başka bir temizlik personeli veya temizlik ekibi gönderebiliriz.

Titiz Temizlik Hizmetleri olarak fabrika temizliklerimizde temizlik yapılacak yerin fizibilitesi yapıldıktan sonra detaylı bir sunum yaparak yetkililikleri bilgilendiriyor ve sonuç odaklı hizmetimiz ile memnuniyet yaratıyoruz.

×

Powered by WhatsApp Chat

×