Site Temizliği

Site Temizliği;

Site temizliklerimizde ekiplerimiz sitenizin ihtiyaçları ve eksiklikleri konusunda incelemeler yapar ve incelemelerin sonucunda fizibilite çalışmasını yaparak yönetime sunmaktadır.

Sitelerimizde;

Tüm bloklara kullandığımız ekipmanlar sıfır-kullanılmamış olup her blok için özel tahsis edilecektir.      

Her hafta sonunda kullanılan bezler, moplar tesislerimizde yıkanıp Pazartesi günü temizliklerinde temiz ve hijyen kullanılmaktadır.

PERSONEL

Titiz Temizlik olarak sağladığımız personellerimizin sigortaları tarafımızdan yapılmaktadır

Site temizliklerinde her bir personelimiz Titiz Temizlik logolu özel üst-alt kıyafetleri, ayakkabı, eldiven ve maske kombinasyonlarıyla hizmet vermekte olup kişisel temizliklerine dikkat edilmektedir.

Tüm personellerimizin  İSG (İşçi Sağlığı Güvenliği ) eğitimleri verilmiştir.

Sitenizin temizlik hizmetinde sağlayacağımız personellerimize site ile ilgili istenilen hizmetin eğitimi ve oryantasyonu hızlandırılmış bir şekilde verilmektedir

DEVAMLILIK VE KONTROL MEKANİZMASI

Titiz Temizlik olarak site temizliklerinde verdiğimiz hizmetin devamlılığına ve iç disipline önem vermekteyiz. Konu özelinde temizliğin ve memnuniyetin devamlılığı için;

-Sitenizdeki eksik veya geliştirilmesi gereken noktaların hızlı bir şekilde çözümü için, tespit-çözüm-uygulama -geri bildirim methodunu uygulamaktayız. Sitenizdeki geliştirilmesi gereken yerleri tespit ederek, personellerimiz ve yönetim olarak çözümler üretiyoruz. Çözümlerimizin uygulama konusundaki iç disiplinimiz ve yönetim ile olan kordinasyonumuz ile problem veya eksik görülen noktaları minimize ediyoruz. Son olarak site sakinlerinden gelen geri bildirimler ile geliştirilmesi gereken noktalar konusunda yoğunlaşıp memnuniyet ve gelişimin artması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

-Sağladığımız personellerimizin denetimi ve sorumluluğu şeflerine aittir. Her gün yapılan temizlik neticesinde şefler tüm blokların ve sitenin temizlik kontrollerini yapar ve eksik gördükleri bölgelere müdahale ederler.

-Titiz Temizlik Yönetimi olarak site şefleri ve personellerimizle belli periyotlarda toplantılar yapar, eksik veya geliştirilmesi gereken konular hakkında istişare eder ve uygulamaya geçeriz.

-Titiz Temizlik Yönetimi olarak sitenizin temizliği ve memnuniyeti konusunda haftada 1 şef ve personeller siteye gelinerek kontrol edilir ve müsaitliğe göre yönetim ile görüşülür.

-Titiz Temizlik olarak verdiğimiz hizmet kalitesinin devamlılığı ve memnuniyetin artması için site sakinlerine Site Yönetimi aracılığıyla belli periyotlarda / Quarter sistemi anket çalışmaları yapar ve ölçümlediğimiz puan ve geri dönüşlere istinaden diğer anket periyoduna kadar gelişim kaydetmek için çalışmalar gerçekleştiririz.

Kullanılan Ürünler

Titiz Temizlik olarak site temizliklerinde Eczacıbaşı-Maratem ve Lever Grubu ile çalışmaktayız.

Ürünlerimizin Msds ve data sheetleri mevcuttur.

Site Temizliklerinde Titiz Temizlik Avantajları

Titiz Temizlik verdiği hizmetlerden dolayı komplike bir şirkettir. Ev temizlikleri,İnşaat temizlikleri, Fabrika temizlikleri, Site temizlikleri, Dezenfeksiyon alanlarında hizmet verir. Bu nedenle site temizliğini yaptığımız site sakinlerine hizmet sağladığımız alanlarda ( ev temizliği, dezenfeksiyon vb. )özel fiyatlarla destek olmaktayız.

Çözüm ortaklarımızın (Eczacıbaşı-Lever) ürünlerinin kalitesi memnuniyeti arttırmaktadır.

Tespit-Çözüm-Uygulama-geri bildirim methodumuzla problem ve eksiklikleri minimize ediyoruz.

Yukarı maddelerde paylaştığımız devamlılık ve kontrol mekanizma stratejimiz ile Site Yönetimlerinin iş yoğunluklarını azaltıyor ve site sakinlerinin memnuniyet ve beklenen hizmet kalitesini karşılıyoruz. Hizmet sektörünün 4.0 senaryosunun Temizlik konusunda önemine inanıyor ve bu konuda kendimizi geliştiriyoruz.

×

Powered by WhatsApp Chat

×