Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır koltuk yıkama hizmetleri ile tüm ev, ofis gibi alanlarda yer alan koltuklarınızın profesyonel temizleme hizmeti sağlanmaktadır. Profesyonel ve son kalite ekipmanlarla beraber evinize gelerek yıkama hizmeti verilir ve evde yıkama sistemine uygun olan makineler ve yıkama solüsyonları ile temizlik hizmeti verilmektedir. Diyarbakır koltuk yıkama ile tüm yıkama işlemlerinde temizlik garantisi verilir.

Tüm marka ve tüm kumaşlarda bulunan koltuklar, yedili takım, sekizli, dokuzlu, minderli, deri kollu ve benzeri birçok model için temizlik hizmetleri profesyonel olarak verilmektedir. Titiz Temizlik şirketi ile koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğe kavuşturmaktadır ve koltuklar evinizde, yerinde temizlenmektedir.

Diyarbakır Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Diyarbakır koltuk yıkama nasıl yapılır bakıldığı zaman koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğe kavuşturarak koltukların hijyeni sağlanırken kullanım ömrü artmaktadır. Tamamen profesyonel ve sanayi tipi cihazlarla koltukların tozu emiş gücü makinalar ile alınmaktadır. Koltuk yıkama, kumaşların cinsine göre yıkama şampuan ve leke sökücü ile belirlenmektedir.

Diyarbakır koltuk yıkama koltukların cinsine göre ve kirliliğine göre gerekli yıkama cinsi sizlere gönderilen profesyonel ekiplerle belirlenmektedir. Koltuk yıkama, normal şartlar altında 2-3 saat civarında değişebilir. Koltuk yıkama üç farklı teknikle yapılabilir bunlar,

·       Buharlı koltuk yıkama, şok buharın koltuğa verilmesi ve aynı zamanda vakumlanması ile yapılan koltuk temizlemedir. Bu yıkama şekli ile beraber koltuklar hijyenik hale gelir fakat lekelerinden yeteri kadar arınmayabilir.

·         Köpükle kanepe yıkama ile bu sistemde su kullanılmaz, bir köpük makinesi ile köpük üretilir ve üretilen bu köpük, bir sanayi tipi  fırça yardımı ile koltukların kumaş bölümlerine dağıtılmaktadır. Bir süre beklendikten sonra koltuk  iyi vakumlanıp iyice arınmaktadır.

·         Derinlemesine koltuk yıkama için en uygun teknik, sulu sistem koltuk temizleme hizmetidir. Sulu sistem koltuk temizlemesinde koltuk kumaşına uygun şampuanlarla kumaş yüzeyi ıslatılır ve sonraki aşamada hassas fırçalar ile fırçalanarak lekeler çıkartılır ve ardından son olarak koltuk durulanır ve kurumaya bırakılmaktadır.

Diyarbakır Koltuk Yıkama Avantajları

Koltuk yıkama Diyarbakır bölgesinde evlerde ve ofislerde sıklıkla kullanılan mobilyalardan olan koltukların hijyeni önemli düzeydedir. Seneler boyu kullanılan koltuklar zaman içerisinde üzerinde çeşitli kir, leke, toz ve bakteri biriktirmektedir. Diyarbakır koltuk yıkama avantajları ile her evlerde yer alan koltuklarınızda hijyeniniz sunulmaktadır.

Üstelik sizleri de hiçbir şekilde yormuyor ve evlerinizde sanayi tipi cihazlarla gelinir. Ardından tamamıyla koltuklarınıza özgü temizleme modülleri belirliyor ve koltuğunuzun kumaş yapısına, rengine veya aksesuarlarına yapılacak her işlem hassasiyetle gerçekleştirilir. Renk sabitleyici olan şampuanlarla koltukların ömrü uzatılır ve vakumlama cihazlarının gücü sayesinde en derinlerdeki kirler dahi yok edilmektedir.

Diyarbakır Koltuk Yıkama Fiyatları

Diyarbakır koltuk yıkama fiyatları kaliteli hizmet modülleriyle harmanlanan koltuk yıkama fiyatları tamamen uygun hesap oluşturulmuştur. Sizleri hiçbir şekilde yormayacak şekilde gerçekleştirilen bu hizmet alanında her daim en iyi yıkama modülleriyle yararlanmaktasınız. Evlere misafir oluyor ve kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde en derinlerdeki kirlere dahi ulaşılır. Vakumlama cihazlarının gücü sayesinde günlük hayatta birçok toz, kıl, saç, bakteri kir gibi kirler giderilirken kullanıma bağlı olarak koltukların eski görüntüsünün etkisi net şekilde kalkar ve belirgin bir renk değişimine sahip oluyorsunuz.

Koltuk yıkama işlemi oldukça yorucu ve zor çitileme yöntemlerine rağmen net bir çözüm vermez bu nedenle tamamen profesyonel şekilde koltuk temizleme için üretilen cihazlarla beraber hizmet sağlanmaktadır. Duyulan temizlik ihtiyaçları ile beraber koltuklarda biriken bolca toz, bakteri, leke ve daha birçok olumsuz kirler için koltuk temizliği yapılır ve böylece evler, ofis ve daha birçok yerde yer alan koltuk yıkama yapılmaktadır.

Bizlere çok daha hızlı şekilde WhatsApp ulaşmak için hemen tıklayın : https://wa.me/905307176021 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Sıradışı renkler sıra dışı uygulama ile bizimle her zamanki gibi fark yaratın!

images

Profesyonel Malzeme

Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır. Anlayışı ile sıradışı işler!

Whatsapp Yaz!
Hemen Ara!