Haberler

ÇORLU FORD-NEW HOLLAND

Titiz Temizlik Hizmetleri olarak Çorlu Ford Ve New Holland firmalarının THY referanslı Eczacıbaşı ürünlerimiz, profesyonel ekibimiz ve Ulv cihazlarımız ile dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdik. Tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

Titiz Temizlik Hizmetleri olarak Çorlu Ticaret Ve Sanayi Odamızın üyelerine özel % 15 indirim protokolünü değerli oda başkanımız ile imzaladık. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, Bölgemize ve üyelere hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

VELİMEŞE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Tekirdağ bölgesinden bulunan 13 OSB arasından en büyük 2. Ülkemiz genelinde yer alan 333 OSB arasında 13. Sırada yer alan Veli meşe Organize Sanayi Bölgesine düzenli olarak hizmet vermekten gurur duyuyor, tercihlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

MİDYECİ AHMET

Meşhur ve lezzetli midyeleri ile tüm Türkiye’de adından söz ettiren ve Çorlu’muzda açılacak olan Midyeci Ahmet firmasına, inşaat sonrası temizliğinde Titiz Temizlik Hizmetlerini tercih ettikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

MONDİ HOME

Mondi Home Firmasının Cam Temizliğini ve Genel Temizliğini gerçekleştirdik.. Bizleri tercih ettikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

TORYUM VİLLALARI

Titiz Temizlik Hizmetleri olarak Toryum Villalarının inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirdik.. Mimari ve kullanım açısından büyük emek sarf edilmiş bu projede bizleri tercih ettikleri için Toryum İnşaat Firmasına teşekkürlerimizi sunarız..

MİTO TEKSTİL

Avrupa Serbest Bölgesi müşterilerimizden Mito Tekstil firmasının, THY referanslı Eczacıbaşı ürünlerimiz, profesyonel ekibimiz ve Ulv cihazlarımız ile dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdik.. Tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

WINKELMANN

Avrupa Serbest Bölge müşterilerimizden Winkelmann firmasının düzenli dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştiriyor ve corona virüsünün olumsuz etkilerini birlikte minimize ediyoruz..

CSK HIRDAVAT

Çerkezköy’de bulunan Csk Hırdavat firmasının, yeni iş yerinin profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirdik.. Tercihlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız..

NUR KİMYA

Nur Kimya Arıtma Firması Tesislerinin tadilat sonrası temizliğini gerçekleştirdik. Tercihlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

SARAR

3M kıyafetlerimiz, gözlük, maske, eldiven kombinasyonumuz ile ve Eczacıbaşı dezenfektan ürünlerimiz ile Sarar mağazasının dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirdik..

D’S DAMAT

3M kıyafetlerimiz, gözlük, maske, eldiven kombinasyonumuz ile ve Eczacıbaşı dezenfektan ürünlerimiz ile D’S Damat mağazasının dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirdik..

×

Powered by WhatsApp Chat

×