Diyarbakır Yenihal Koltuk Yıkama

Diyarbakır Yenihal Koltuk Yıkama

Diyarbakır Yenihal Koltuk Yıkama

Diyarbakır yenihal koltuk yıkama olarak; her tip ve her ölçüde yer alan koltuklarınızın temizliğini yapmaktayız. 
Koltuk kanepe ya da köşe takımı fark etmeden evinizde, ofisinizde ve arabanızda yer alan tüm koltukları metrekare büyüklüğüne ve kumaş cinsine göre en iyi ekipman ve çevre dostu temizlik malzemeleri ile derinlemesine temizlemekteyiz.

Kafe ve restoran gibi işletmelerin koltuk ve sandalyeleri aktif olarak kullanıldığı için düzenli olarak temizlenmelidir. Kafe koltuk yıkama ya da restoran sandalye temizliği hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanabilirsiniz.

Evlerimizde bulunan koltuk ve diğer oturma gurupları da ciddi oranda kirlenmektedir. Bizler yüzeysel olarak ne kadar kirlendiklerini göremesek de temizleme esnasında koltukların ne kadar kirlendiğini fark etmekteyiz. Ortaya çıkan ve istemeyen bu lekeleri aynı zaman da kötü kokuları da derinlemesine temizlik sayesinde ilk günkü haline getirmekteyiz.

En iyi ekipman ve Şampuanlar ile Diyarbakır yenihal koltuk yıkama hizmetlerimizde;

·        Sandalye

·        Çekyat

·        Berjer

·        Koltuk

·        Baza

·        Köşe Takımı

Gibi tüm oturma gruplarını ve üniteleri özenle temizlenmekte ve hijyenik hale gelmelerini sağlanmaktayız.

Koltuk Yıkama Süreci Nasıldır?

Diyarbakır Yenihal koltuk yıkama firmamızın deneyimli ekibi profesyonel koltuk temizliği sırasında başvurulan temizlik çözümleri için modern ekipmanlar kullanmaktayız. Temizlik sırasında öncelikle yüksek emiş gücüne sahip makineler ile koltukların tozu almaktayız. Profesyonel personellerimiz ilk olarak Koltuğun kumaşı ve cinsine göre deterjan türü ve temizleme yöntemine karar vermektedirler. Böylece koltuğunuzun kumaşı zarar görmeden temizliğini sağlamış olmaktayız.

Firmamız koltuk yıkama süreci sırasında püskürtme yöntemi kullanmaktadır. Bu yöntem ile koltuk minderleri ve kenarları ıslatılmakta ve bekletilmektedir. Bu bekleme sırasında kir ve toz parçacıkları yumuşar daha sonra koltuğa uyguladığımız vakumlama işlemi ile kolayca koltuğu kirden ve lekeden arındırmaktayız.

Lekeli kısımlara uyguladığımız vakumlama işlemi ile derinlere işlemiş olan toz, kir ve leke parçacıklara ayrılır ve böylece koltuktan uzaklaştırılmış olur. Aynı işleme temiz su gelene kadar devam edilmektedir. Profesyonel ekibimiz koltuğun en iyi şekilde temizliğe ulaştığına emin olduktan sonra koltuğun kurutulma işlemine geçmektedirler.

Diyarbakır koltuk yıkama süreci ve koltuğunuzun türüne göre yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır Yenihal Koltuk Yıkama Fiyatları

Firmamız sahip olduğu profesyonel ekipmanları ve profesyonel çalışma kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak tertemiz yapar. Diyarbakır Koltuk yıkama fiyatları koltuklarınızın ve şiltelerinizin büyüklüğünün ölçüsü hesaplanarak yapılmaktadır. Koltuk yıkama hizmeti fiyatı koltuğun şekline bağlı olarak değişmektedir. Kanepe takımı, üçlü kanepe ve L kanepe gibi türlerin yanı sıra minderli ve mindersiz olması gibi özellikler ile de Diyarbakır koltuk yıkama fiyatları değişiklik göstermektedir.

Diyarbakır yenihal koltuk yıkama fiyatları ve temizliği ile Diyarbakır yenihal koltuk yıkama firması söz verdiği tarihte koltuklarınız temizlenmiş şekilde teslim etmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ve koltuk yıkama talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere çok daha hızlı şekilde WhatsApp ulaşmak için hemen tıklayın : Https://Wa.Me/905307176021 

 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Sıradışı renkler sıra dışı uygulama ile bizimle her zamanki gibi fark yaratın!

images

Profesyonel Malzeme

Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır. Anlayışı ile sıradışı işler!

Whatsapp Yaz!
Hemen Ara!