Diyarbakır Mevlana Halit Koltuk Yıkama

Diyarbakır Mevlana Halit Koltuk Yıkama

Diyarbakır Mevlana Halit Koltuk Yıkama

Diyarbakır Mevlana Halit koltuk yıkama olarak; her tip ve her ölçüde yer alan koltuklarınızın temizliğini yapmaktayız. 

Koltuk, kanepe ya da köşe takımı fark etmeden evinizde, ofisinizde ve arabanızda yer alan tüm koltukları metrekare büyüklüğüne ve kumaş cinsine göre en iyi ekipman ve çevre dostu temizlik malzemeleri ile derinlemesine temizlemekteyiz.

Kafe ve restoran gibi işletmelerin koltuk ve sandalyeleri aktif olarak kullanıldığı için düzenli olarak temizlenmelidir. Kafe koltuk yıkama ya da restoran sandalye temizliği hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanabilirsiniz.

Evlerimizde bulunan koltuk ve diğer oturma gurupları da ciddi oranda kirlenmektedir. Bizler yüzeysel olarak ne kadar kirlendiklerini göremesek de temizleme esnasında koltukların ne kadar kirlendiğini fark etmekteyiz. Ortaya çıkan ve istemeyen bu lekeleri aynı zaman da kötü kokuları da derinlemesine temizlik sayesinde ilk günkü haline getirmekteyiz.

En iyi ekipman ve Şampuanlar ile Diyarbakır Mevlana Halit koltuk yıkama hizmetlerimizde;

                 Sandalye

                 Çekyat

                 Berjer

                 Koltuk

                 Baza

                 Köşe Takımı

gibi tüm oturma gruplarını ve üniteleri özenle temizlenmekte ve hijyenik hale gelmelerini sağlanmaktayız.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır? 

Koltuk yıkama hizmetimizde bu hizmeti gerçekleştirmeden önce bazı aşamalardan geçerek yapılmaktayız. İlk olarak temizlik yapılacak koltuğun döşeme türüne uygun deterjan ve şampuanlar seçimi yapmaktayız. Daha sonra koltuğunuzun tüm yüzeyini bu malzemeleri kattığımız su ile kaplamaktayız. Böylece koltuğunuzun içine işlemiş olan lekeler ve kirler yumuşamaktadır. Bu da koltuğunuzu yıkarken kirlerden daha kolay arındırmayı sağlar. Yüzeyde yer alan lekeler için ise kumaşa zarar vermeyecek türden kaliteli leke çıkarıcılar tercih ederek temizleme işlemi yapmaktayız. Bekleme süresi dolduktan sonra döşemeleri tek tek özel makinelerle fırçalamaktayız.

Deterjan ve kimyasal kalıntıları tamamen ortadan kaldırmak için son olarak durulama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Durulama sonrasında koltukta kalan fazla su vakumlu makineler ile geri çekilir. Bu işleminin gerçekleştirilmemesi durumunda koltuğunuz içerisinden çürümeye başlayacaktır. Bu yüzden durulama işleminden sonra gerçekleştirilen vakumlama işlemine firmamız fazlasıyla önem vermektedir.  

Tüm bu işlemlerden hemen sonra küçük fanlar aracılığı ile uyguladığımız kurutma işlemine geçmekteyiz. Koltuğun tamamen kuruması döşemenin yapısı, koltuğun sünger oranı gibi çeşitli etmenlere göre farklılık göstermektedir. Fakat ortalama bir süre vermek gerekirse kuruma süresi iki saat ile on saat arasında tamamlanmaktadır.

Koltuğunuzun hangi yöntemle yıkanacağına tarafınıza yönlendirdiğimiz personelimiz lekenin türüne ve koltuğun özelliğine göre karar verecektir.

Diyarbakır Mevlana Halit Koltuk Yıkama Fiyatları

Firmamız sahip olduğu profesyonel ekipmanları ve profesyonel çalışma kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak tertemiz yapar. Diyarbakır Koltuk yıkama fiyatları koltuklarınızın ve şiltelerinizin büyüklüğünün ölçüsü hesaplanarak yapılmaktadır.

Diyarbakır Mevlana Halit koltuk yıkama fiyatları ve temizliği ile Diyarbakır Mevlana Halit koltuk yıkama firması söz verdiği tarihte koltuklarınız temizlenmiş şekilde teslim etmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ve koltuk yıkama talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere çok daha hızlı şekilde WhatsApp ulaşmak için hemen tıklayın : Https://Wa.Me/905307176021 

 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Sıradışı renkler sıra dışı uygulama ile bizimle her zamanki gibi fark yaratın!

images

Profesyonel Malzeme

Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır. Anlayışı ile sıradışı işler!

Whatsapp Yaz!
Hemen Ara!