Diyarbakır 5 Nisan Koltuk Yıkama

Diyarbakır 5 Nisan Koltuk Yıkama

Diyarbakır 5 Nisan Koltuk Yıkama

Diyarbakır 5 Nisan koltuk yıkama olarak; her tip ve her ölçüde yer alan koltuklarınızın temizleme işlemini yapıyoruz. 
Koltuk kanepe ya da köşe takımı fark etmeden evinizde, ofisinizde ve arabanızda yer alan tüm koltukları metrekare büyüklüğüne ve kumaş cinsine göre en iyi ekipman ve çevre dostu temizlik malzemeleri ile derinlemesine titiz temizlemekteyiz.

Kafe ve restoran gibi işletmelerin koltuk ve sandalyeleri aktif olarak kullanıldığı için düzenli olarak temizlenmelidir. Kafe koltuk yıkama ya da restoran sandalye temizliği hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanabilmektesiniz.

Evlerimizde bulunan koltuk ve diğer oturma gurupları da ciddi oranda kirlenmektedir. Bizler yüzeysel olarak ne kadar kirlendiklerini göremesek de temizleme esnasında koltukların ne kadar kirlendiğini fark etmekteyiz. Ortaya çıkan ve istemeyen bu lekeleri aynı zaman da kötü kokuları da derinlemesine temizlik sayesinde ilk günkü haline getirmekteyiz.

En iyi ekipman ve Şampuanlar ile Diyarbakır 5 Nisan koltuk yıkama hizmetlerimizde;

·        Sandalye

·        Çekyat

·        Berjer

·        Koltuk

·        Baza

·        Köşe Takımı

gibi tüm oturma gruplarını ve üniteleri özenle temizlenmekte ve hijyenik hale gelmelerini sağlamaktayız.

Diyarbakır Yerinde Koltuk Yıkama

Diyarbakır koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde koltuklarınızın taşınması gerekmediği için koltuklarınız da taşınma sırasında oluşabilecek deformasyonlardan da korumuş olur. Evinizdeki koltukları, köşe takımlarını, berjerleri ve kanepeleriniz yanı tüm oturma gruplarınız bakanlık onaylı bio şampuanlar ve hijyen sağlayan maddeler ile özenli ve dikkatli şekilde temizleme işlemi yapılmaktadır. Koltuklarınız, Diyarbakır 5 Nisan koltuk yıkama tarafından üzerindeki lekelerden ve bizleri hasta etme ihtimali bulunan bakterilerden arındırılmaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur? 

Dinlenmek, oturmak ve hatta uyumak için bile tercih ettiğiniz koltuklarınız gün içinde gözle görülemeyen çeşitli bakterilere ve mikroplara maruz kalmaktadır. Özellikle çocuklu evlerde karşılaşılan ve çileden çıkaran çikolata, boya ve meyve suyu gibi birçok lekenin elle temizlenmesi ne yazık ki mümkün değildir. Üstten silim yapılarak temizlenen koltuklarınız da yüzeysel lekeler temizlense bile ovalama işlemi sırasında koltuğunuzun kumaşa hasar görebilmektedir. Aynı zaman da sıvı lekeler koltuğun iç yüzeyine nüfuz etmektedir. Yani üstten silme işlemi uygulayarak koltuğunuzun sadece üst kısmını temizleyebilirsiniz. İçeriye işleyen leke ise koltuğun çürümesine ve kötü koku yaymasına neden olacaktır.  

Tüm sebeplerden dolayı özel makineler ile hizmet vermekte olan Diyarbakır 5 Nisan koltuk yıkama hizmetlerimizden mutlaka yaralanmalısınız.

Diyarbakır 5 Nisan Koltuk Yıkama Fiyatları

Titiz Temizlik Firmamız sahip olduğu profesyonel ekipmanları ve profesyonel çalışma kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak tertemiz yapmaktayız. Diyarbakır Koltuk yıkama fiyatları koltuklarınızın ve şiltelerinizin büyüklüğünün ölçüsü hesaplanarak yapılmaktadır.

Diyarbakır 5 Nisan koltuk yıkama fiyatları ve temizliği ile Diyarbakır 5 Nisan koltuk yıkama firması söz verdiği tarihte koltuklarınız temizlenmiş şekilde teslim etmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ve koltuk yıkama talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere çok daha hızlı şekilde WhatsApp ulaşmak için hemen tıklayın : Https://Wa.Me/905307176021  

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Sıradışı renkler sıra dışı uygulama ile bizimle her zamanki gibi fark yaratın!

images

Profesyonel Malzeme

Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır. Anlayışı ile sıradışı işler!

Whatsapp Yaz!
Hemen Ara!