Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Koltuk yıkama nasıl yapılır konusunda evlerde, işyerlerinde koltukların üzerinde meydana gelen kirler, tozlar ve daha fazlası için dikkat edilmesi gerekir. Evde yapılan koltuk yıkama işlemlerinde yüzeysel fırçalama işlemlerinde kalıcı ve etkili bir yöntem değildir bu nedenle profesyonel makinelerle ve özellikle vakumlama makinelerle koltuk yıkama işlemleri yapılmalıdır. Evlerde koltuk yüzeylerinde leke sökücüler ve bakteri yok edici insan sağlığına zarar vermeyen koltuk yıkama temizlik ürünleri kullanılmalıdır.

Evlerde koltuk kumaşımı yıpratmayan, tüylendirmeyen fırçalama makinesiyle veya vakumlama makineleri ile derinlemesine temizlik yapılır. Evlerde koltuk sanayi tipli makinelerle beraber kirli su çekilerek evlerde koltuk temizliği işlemi tamamlanır. Koltuk yıkama makinesi bu alanda kullanılmak için özel olarak üretilen makinelerdir ve uzman kişiler tarafından kullanılması gerekir. Bu nedenle uygun fiyatlarla bir uzman görüşü alarak bu personellere yaptırmanız gerekir.

Koltuk Yıkama Yöntemler

Diyarbakır koltuk yıkama hizmetleri kapsamında 3 farklı yöntem kullanılır. Bunlardan ilki kuru köpük denilen sistemle koltuğa köpük makinesiyle evde koltuk üzerine köpük sürülerek evde koltuk kirleri ve lekeler yumuşatılır arkasından vakum cihazı ile çekilerek yapılan işlemlerdir. Bunun dışında koltuk temizliği makinesiyle beraber evlerde koltuk yüzeyine 40 derecelik ısının ürettiği buharla beraber evlerde koltuk yüzeyinde ileri geri yaparak vakumlama işlemidir.

Evde koltuk temizliği yöntemlerle beraber ıslak su ile yapılan temizlik yöntemlerinde koltuk yüzeyine sıvı püskürtülür ve fırçalama yapılarak sonra da durulama yapılan bir yöntemdir. Bununla beraber hiçbir eşyaya ve zemine asla zarar verilmez, koltuk yıkatma esnasında rengin yüzeyinde renk solması ve koku yapmaması garantilidir.

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde koltuk yıkama nasıl yapılır konusunda koltuk yıkama için fırçalama, bezle silme gibi yöntemler derinlemesine temizlik için etkili değildir. Bunun dışında normal kullanılan temizlik malzemeleri de koltuktaki lekelerin giderilmesi için etkili bir yöntem değildir. Bu nedenle profesyonel sanayi tipi makinelerin kullanılması gerekir ve profesyonel ekiplerle beraber tamamen koltuk türlerine uygun ilaçlar sayesinde koltuklarınızın derinlemesine temizliği sağlanmalıdır.

Hijyenik, profesyonel koltuk yıkama sisteminde koltuk yıkama makinesi ev tipi araçların aksine sanayi tipi makineler kullanılmalıdır ve temizleme işlemi için normal temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Mevsim fark etmeden alabileceğiniz koltuk yıkama hizmetleri sayesinde artık kirlenmiş, leke olmuş ve bakteri dolmuş koltuklarınız kısa sürede yıkatılır ve etkili temizlik sağlanır.

Diyarbakır Koltuk Yıkama Fiyatları

Diyarbakır koltuk yıkama fiyatları memnun kalacağınız uygun fiyatlarla sizleri sağlanır. İtina ve özen isteyen bir uygulama olan koltuk yıkamalarda en sorunlu lekeler bile profesyonel, kısa sürede ve koltuğa hasar vermeden çıkartılır. Bu nedenle tüm Diyarbakır bölgesinde koltuk yıkama hizmetleri sağlanır. Koltuk yıkama fırçası normal temizlik ürünleri gibi ürünlerle koltukların sadece üst yüzeyi temizlenir. Bu nedenle derinlemesine temizlik için bir temizlik firmasından destek alabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Sıradışı renkler sıra dışı uygulama ile bizimle her zamanki gibi fark yaratın!

images

Profesyonel Malzeme

Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır. Anlayışı ile sıradışı işler!

Whatsapp Yaz!
Hemen Ara!